#1 2009-12-29 16:31:21

Chyba Ty

http://img99.imageshack.us/i/uzytkownikyv.gif/

1685664
Skąd: Mazovsze
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 49
Punktów :   

Wszystko o gildii.

Zamieszczę tutaj poradnik mojego autorstwa o tym jak zarządzać gildią. Wszystko dokładnie opiszę na przykładzie, aczkolwiek chcę utworzyć gildię o nazwie Dream Team. Zaczynamy
   By zapoczątkować wspaniałą karierę lidera gildii wpisujemy na kanale Default !createguild Dream Team i już mamy własną gildię Aby dalej ją edytować naciśnijmy podczas gry kombinację klawiszy Ctrl + O. Ukaże się nam okienko gdzie pod napisem "Select a channel" będzie znajdować się nazwa naszej gildii. Otwórzmy kanał naszej gildii zaznaczając nazwę gildii i klikając Open w prawym dolnym rogu
   Przejdźmy dalej. Co do rang. Chciałbym, aby ranga 'leader' zamieniła się na 'Dreamer'. Nic prostszego! Wystarczy wpisać na guild chacie komendę !setrankname leader, Dreamer i gotowe Analogicznie zmieniamy nazwę rangi przy vice-liderze i memberze ;]
   Teraz o zapraszaniu, przyjmowaniu i wyrzucaniu z gildii. Jeśli chciałbym zaprosić do gildii gracza o nicku Maciek Z Klanu, muszę wpisać na guild chacie komendę !invite Maciek Z Klanu. Jeżeli zmieniliśmy zdanie co do zaproszenia do gildii gracza wpisujemy !revoke Maciek Z Klanu. By on mógł stać się członkiem gildii, musi wpisać na kanale Default !joinguild Dream Team. Kiedy Maciek Z Klanu zacząłby szaleć i przykładowo zdradziłby gildię możemy go wyrzucić za pomocą komendy !kick Maciek Z Klanu, którą wpisujemy na guild chacie.
   Jeżeli uważamy, że członek naszej gildii, a mianowicie gracz Maciek Z Klanu, wzorowo wypełnia swoje zadanie, możemy go promować na vice-lidera gildii wpisując komendę !promote Maciek Z Klanu. Kiedy spocznie na laurach, możemy mu odebrać vice-lidera komendą !demote Maciek Z Klanu. Kiedy zbliżają się wakacje, wyjeżdżamy gdzieś na dłuższy czas, gdzie nie będzie czasu usiąść do komputera i zając się gildią, a mamy zaufanie do Maćka Z Klanu, możemy mu przekazać liderowanie w gildii na czas naszej nieobecności komendą !passleadership Maciek Z Klanu.
   Zdarzają się sytuacje kiedy chcemy coś przekazać członkom gildii, ale nigdy nie spotykamy się w komplecie.!setmotd Dnia 30.12.2009r odbedzie sie zebranie w guild house. - automatycznie, kiedy gracze otworzą guild chat ujrzą taką oto wiadomość napisaną na czerwono ;] Kiedy będzie już po spotkaniu możemy usunąć wiadomość komendą !cleanmotd.
   No i troszkę mniej optymistycznie teraz Przegrywamy wojnę, gildia się rozpada, chcemy ją usunąć. Używamy komendy !disband na guild chacie... ^^ Jeśli któryś z graczy pragnie odejść z gildii wystarczy napisać krótkie !leave na guild chacie
Proste, prawda ?


.jestem jeden a walczę jak trzystu ;*

Dla mnie możesz być kozakiem i mnie zabijać. Odreaguj za swoje niepowodzenia, za twarz... ;* <3

Offline

 

#2 2009-12-29 19:24:07

Loxter

http://img99.imageshack.us/i/uzytkownikyv.gif/

Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 118
Punktów :   

Re: Wszystko o gildii.

Chybus Dobrze ze ktosd zrobil wkoncu taki poradnik Nie bedzie wiecej pytan jak odejsc z gild Dopisze jedno do 2 od konica slowa Proste i logiczne ; ]


http://r9.fodey.com/2077/63b4f852222d408d91ad49b279c53075.0.gif


TAk ZIom Ten Sam LOXteR Co Na Blo0dCore ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supernaruto.pun.pl www.demonicangels.pun.pl www.wysokie.pun.pl www.wiecznyogien.pun.pl www.oszustwsieci.pun.pl